logo

Życzenia świąteczne Komendanta Głównego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Bartosz Angiel   
czwartek, 24 grudnia 2020 08:08

Funkcjonariusze i Pracownicy

Państwowej Straży Pożarnej,

Słuchacze Szkół Pożarniczych,

Członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych,

Członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych,

Strażacy Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej,

Pracownicy Cywilni Ochrony Przeciwpożarowej,

Weterani Służby Pożarniczej!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Państwu, aby ten wyjątkowy dla nas wszystkich czas upłynął w spokoju, przyniósł wiele rodzinnego ciepła i radości oraz był spełnieniem osobistych oczekiwań. Niech tych szczególnych, świątecznych chwil nie opuszczają poczucie bezpieczeństwa oraz siła i wytrwałość do stawiania czoła wszelkim wyzwaniom, jakie spotykamy na naszej drodze zawodowej i osobistej. Proszę przyjąć najszczersze życzenia zdrowia, pogody ducha, ludzkiej życzliwości, wiary oraz niezapomnianych chwil w gronie Najbliższych.

Wyjątkowe świąteczne życzenia kieruję również do Państwa Bliskich i Przyjaciół, a szczere wyrazy podziękowania do osób wspierających ochronę przeciwpożarową za ich niezmienną serdeczność i słowa wsparcia kierowane do strażaków.

Życzę spełnienia marzeń i własnych zamierzeń oraz wielu sukcesów w każdej dziedzinie Państwa aktywności. Niech wszelka pomyślność i optymizm, a także nieustająca satysfakcja ze służby i pracy na rzecz drugiego człowieka towarzyszą Państwu każdego dnia Nowego 2021 Roku!

nadbryg. Andrzej Bartkowiak

Poprawiony ( czwartek, 24 grudnia 2020 08:29 )