logo

SPOTKANIE OPŁATKOWE EMERYTÓW I RENCISTÓW POŻARNICTWA KOMENDY POWIATOWEJ PSP W PABIANICACH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 lutego 2019 12:19

W dniu 12 stycznia 2019 r. o godz. 17:00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Pabianicach przy ul. Jutrzkowickiej 85/87 odbyło się dwudzieste z kolei spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów Komendy Powiatowej  Państwowej Straży Pożarnej w Pabianicach.

 

W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście: Prezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Łodzi Ireneusz Mańko, Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Łodzi Krzysztof Woźniak z żoną, Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Łodzi Henryk Banasiak z żoną, Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Pabianicach bryg. Paweł Karasiński, kapelan powiatowy strażaków ks. Jerzy Rzepkowski, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Pabianicach Roman Figiel, Przewodniczący Związku Zawodowego NSZZ Solidarność przy Komendzie Powiatowej PSP w Pabianicach st. asp. Andrzej Nowak z żoną, Prezes Związku Emerytów i Rencistów Policji w Pabianicach Ryszard Brodala z żoną.

Spotkanie opłatkowe rozpoczął Prezes Zarządu Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Pabianicach Jerzy Sobierajski. Powitał zaproszonych gości, emerytów i rencistów PSP oraz złożył życzenia noworoczne wszystkim uczestnikom. Ksiądz kapelan Jerzy Rzepkowski odmówił modlitwę, poświęcił opłatki, po czym zgromadzeni składali sobie nawzajem życzenia. Następnie wszyscy zebrani zasiedli wspólnie do stołu i konsumowali przygotowane potrawy. Po uroczystym obiedzie rozpoczęto wspaniałą zabawę przy dźwiękach zespołu muzycznego.

Poprawiony ( piątek, 15 lutego 2019 15:31 )