logo

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE KOŁA EMERYTÓW I RENCISTÓW POŻARNICTWA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 lutego 2019 12:33

W dniu 7 lutego 2019 r. o godz. 10:00 w sali tradycji Komendy Powiatowej PSP w Pabianicach odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa.

W zebraniu udział wzięli zaproszeni goście: Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Łodzi Henryk Banasiak, Komendant Powiatowy PSP w Pabianicach bryg. Andrzej Bohdanowicz.

Zebranie otworzył Prezes Zarządu Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Pabianicach Jerzy Sobierajski. Powitał zaproszonych gości oraz emerytów i rencistów PSP; następnie dokonano wyboru Przewodniczącego i protokolanta zebrania. W dalszej części zebrania odczytano sprawozdania z działalności Zarządu Koła, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Po odczytaniu sprawozdań rozpoczęto dyskusję na temat dalszej działalności Koła i planu pracy na następny okres kadencji.

Po krótkiej przerwie przystąpiono do wyborów władz Koła. W głosowaniu jawnym wybrano na kadencję 2019-2023 Zarząd Koła, Komisję Rewizyjną oraz delegatów na Zjazd Wojewódzki.

Skład nowego Zarządu Koła:

Prezes - Jerzy Sobierajski

Wiceprezes - Stanisław Karasiński

Sekretarz - Czesław Czajka

Skarbnik - Włodzimierz Bartłomiejczyk

Członek - Tadeusz Chojnacki

Członek - Zbigniew Cieślik

Członek - Piotr Konicki

Skład Komisji Rewizyjnej:

Przewodniczący - Jan Piechulski

Członek - Krzysztof Kaczmarek

Członek - Tomasz Butryński

Delegaci na Zjazd Wojewódzki:

- Jerzy Sobierajski

- Stanisław Karasiński

- Henryk Banasiak.

Zebranie przebiegało w przyjacielskiej atmosferze, a zakończyło się przyjęciem obszernego planu działania na przyszłą kadencję.

 

Poprawiony ( piątek, 15 lutego 2019 15:35 )