logo

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA EMERYTÓW I RENCISTÓW POŻARNICTWA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 28 lutego 2020 10:48

W dniu 6 lutego 2020 r. o godz. 10:00 w sali tradycji Komendy Powiatowej PSP w Pabianicach odbyło się zebranie sprawozdawcze członków Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Pabianicach.

W spotkaniu wziął udział Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP w Pabianicach bryg. Paweł Karasiński.

Zebranie otworzył Prezes Zarządu Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Pabianicach Jerzy Sobierajski; powitał zaproszonego gościa gości oraz emerytów i rencistów PSP. Następnie dokonano wyboru Przewodniczącego (Czesława Czajkę) i protokolanta zebrania (Stanisława Karasińskiego). W dalszej części zebrania odczytano sprawozdania z działalności Zarządu Koła (Prezes Jerzy Sobierajski), sprawozdanie finansowe (Skarbnik Włodzimierz Bartłomiejczyk) oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej (Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Jan Piechulski). Po odczytaniu sprawozdań rozpoczęto dyskusję na temat dalszej działalności Koła i planu pracy na 2020 r.

Dyżury członków Koła w 2020 roku zaplanowano na każdy pierwszy czwartek miesiąca (oprócz lipca i sierpnia), tj.: 2 stycznia, 6 lutego, 5 marca, 2 kwietnia, 7 maja, 4 czerwca, 3 września, 1 października, 5 listopada i 3 grudnia.

Poprawiony ( czwartek, 05 marca 2020 14:19 )